Gıda sektörünün önde gelen tedarikçisi Akdeniz Milenyum Gıda A.Ş olarak; Otel, restoran, kafe, yemek şirketleri vb. ev dışı tüketim yerleri ile üreticiler arasında geçit görevini üstlenerek Glutensiz-Vegan ürünler, Yemeklik Toz ürün grupları, Çay,zeytin,süt ve süt ürünleri, et, şarküteri ürünleri,Döner, köfte, toz ve likit, bal-reçel, içecek ve donmuş ürün gruplarının satış-pazarlama, dağıtım ve lojistik hizmetlerini sunmak ve siz müşterilerimize daha iyi bir hizmet vermek için çalışmaktayız.

Dinamik ve güçlü bir satış ekibimiz ve geniş çapta  dağıtım ağımız ile çağımızda birçok ünlü markanın ilk tercihi ve distribütörüyüz. Geniş bir skalada ürün çeşitliliğini sağlamak, farklı ürün gruplarında öncü markaların ürünlerini müşterilerimize sunabilmek için  birçok kaliteli iş ortağı ile kuvvetli ilişkiler kuruyoruz. Şirketimizin misyonu müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak hizmet vermek sektördeki başarılarımızın artmasını sağlamak, sağlıklı ve güvenilir işlere imza atmaktır.

Her şeyden önce müşteriyi ön planda tutarak  hizmet vermek anlayışımızla kaliteli,güvenilir  hizmetler sunmaya devam etmek bizim öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Firmamız  müşterilerimizi baz alarak kaliteli hizmetle fark oluşturmanın onuru ile yoluna kendini daha da geliştirerek  devam etmektedir.

Ev dışı tüketim sektörünün öncü firması olarak  müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını, noksansız ve zamanında, tek merkezden karşılamaktayız.

Bizim için en önemli olan şey  uygun zamanda, uygun ürünü, uygun lojistik planlaması ve kalifiyeli insan kaynakları ile müşterilerimize aktarmaktır. Bu da bizim  işimize verdiğimiz önemi ve asla ödün vermeyeceğimiz kaliteli hizmet anlayışımız ile gerçekleşmektedir.. Müşterilerimizden aldığımız inançla  geleceğe aydınlık gözlerle bakan Akdeniz Milenyum Gıda her zaman kendisini geliştirerek daha güçlü bir şekilde sektörü geliştirmeyi hedeflemektedir.